• Ketonal Active 50mg x 10 kapsułek
Polecany

Ketonal Active 50mg x 10 kapsułek

Producent: SANDOZ GMBH
6,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

KETONAL ACTIVE
Kapsułki Ketonal Active zawierają substancję czynną ketoprofen. Lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym (należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych - NLZP).

Wskazania:
Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. bóle mięśniowe, kostno-stawowe, ból głowy.

Przeciwwskazania:
Występujące w przeszłości reakcje nadwrażliwości, tj. skurcz oskrzeli, napad astmy oskrzelowej, zapalenie błony śluzowej nosa, pokrzywka lub innego rodzaju reakcje alergiczne wywołane podaniem ketoprofenu, salicylanów (w tym kwasu acetylosalicylowego, ASA) lub innych NLPZ. U takich pacjentów notowano ciężkie, rzadko zakończone zgonem przypadki reakcji anafilaktycznych. Nadwrażliwość na którąkolwiek substancję pomocniczą leku. III trymestr ciąży. Ciężka niewydolność serca. Czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy lub krwawienie z przewodu pokarmowego, owrzodzenie albo perforacja przewodu pokarmowego w wywiadzie. Skaza krwotoczna. Ciężka niewydolność nerek. Ciężka niewydolność wątroby.

Skład:
Substancja czynna: ketoprofen. Jedna kapsułka zawiera 50mg ketoprofenu.
Pozostałe składniki:
laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna,

Składniki kapsułki: żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171), błękit patentowy (E 131).

Stosowanie:
Dorośli i młodzież powyżej 15 lat: jedna kapsułka co 8 godzin. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować dłużej niż przez 5 dni.

Podmiot odpowiedzialny:
Sandoz GmbH, Biochemiestrasse 10, A-6250 Kundl, Austria.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników
Laremid 2mg x 10 tabl.Laremid 2mg x 10 tabl.
4,95 zł
Voltaren MAX żel  50gVoltaren MAX żel 50g
15,03 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5907626707922
Parametry techniczne:
Lek na receptę:
nie
Opakowanie:
20 kaps.
Dawka:
50 mg
Postać:
kaps.twarde

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Polecane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel