• Naproxen Hasco 10% żel 50g

Naproxen Hasco 10% żel 50g

  • Żel ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawarty w preparacie mentol wywołuje na skórze uczucie chłodu, zmniejsza wrażliwość skórnych zakończeń nerwowych, powoduje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych.
7,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Naproxen Hasco 10% żel 50g

Działanie: Żel ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawarty w preparacie mentol wywołuje na skórze uczucie chłodu, zmniejsza wrażliwość skórnych zakończeń nerwowych, powoduje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i ułatwia przenikanie naproxenu do zmienionych chorobowo tkanek. Wodzian chloralu dzięki właściwościom lekko drażniącym powoduje korzystne odruchowe rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Wskazania: Lek stosuje się miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie w bólach mięśni i stawów: w chorobie zwyrodnieniowej stawów, urazach tkanek miękkich, urazów stawów i ścięgien.

Przeciwwskazania: Uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną lub na którykolwiek z pozostałych składników leku, nadwrażliwość na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. kwas acetylosalicylowy), u dzieci do lat 3.

Działania niepożądane: Mogą wystąpić miejscowe zaczerwienienia i podrażnienia skóry, zwykle ustępujące po przerwaniu stosowania leku.

Dawkowanie: Do użytku zewnętrznego. Preparat nakładać 4-5 razy dziennie na bolące miejsce i delikatnie wsmarować. Na powierzchnię ok. 7 cm x 7 cm stosuje się 1-centymetrowy odcinek żelu.

Substancja czynna: Naproxen 100mg.

Podmiot odpowiedzialny: Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników
HEPASLIMIN tabl. * 30HEPASLIMIN tabl. * 30
12,99 zł
VOLTAREN MAX żel 180 gVOLTAREN MAX żel 180 g
49,99 zł
Hepatil 150 mg x 80 tabletekHepatil 150 mg x 80 tabletek
20,99 zł
Pyralgina 500 mg x 20 tabletekPyralgina 500 mg x 20 tabletek
16,99 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990452316
Parametry techniczne:
Postać:
krem
Dawka:
0,1 g/g
Opakowanie:
50 g
Lek na receptę:
nie

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Polecane
Hasceral maść 50gHasceral maść 50g
14,99 zł
Hascovir pro krem 5gHascovir pro krem 5g
9,99 zł
Heparin Hasco Forte żel 35gHeparin Hasco Forte żel 35g
18,99 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel