• Efferalgan Vit.C x 20 tabl.mus.

Efferalgan Vit.C x 20 tabl.mus.

  • Działanie: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Nie ma działania przeciwzapalnego. Witamina C jest
14,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych
Działanie: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Nie ma działania przeciwzapalnego. Witamina C jest niezbędna w procesach oksydoredukcyjnych, zachodzących w komórkach organizmu, w procesach odpornościowych i detoksykacyjnych. Dodatek w preparacie witaminy C uzupełnia jej niedobory często występujące w przebiegu chorób przeziębieniowych.
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, mięśniowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne). Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia. Podwyższona temperatura.
Przeciwwskazania: Uczulenie na paracetamol lub inne składniki preparatu, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, choroba alkoholowa.
Działania niepożądane: Mogą występować skórne reakcje alergiczne o typie rumienia, pokrzywki, świądu, wysypki. Opisano pojedyncze przypadki trombocytopenii i agranulocytozy, która wystąpiła po długotrwałym podawaniu paracetamolu. Stosowany w dużych dawkach lub długotrwale może upośledzić czynność wątroby lub nerek.
Dawkowanie: Tabletkę należy rozpuścić w szklance wody. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat :1 do 2 tabletek jednorazowo, nie stosować więcej niż 5 tabletek na dobę. Dzieci w wieku od 8 do 12 lat: 1 tabletka do 4 razy na dobę. Lek należy stosować nie częściej niż co 4 godziny. W przypadku niewydolności nerek - nie częściej niż co 8 godzin. Maksymalna dawka paracetamolu dla dorosłych podczas krótkotrwałego stosowania wynosi 4 g na dobę a podczas długotrwałego stosowania leku - 2,6 na dobę.
Interakcja: -
Substancja czynna: Paracetamol 330 mg, Kwas askorbowy (witamina C) 200 mg.
Podmiot odpowiedzialny: Bristol-Myers Squibb Polska Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990337422
Parametry techniczne:
Postać:
tabl.mus.
Dawka:
0,33g+0,2g
Opakowanie:
20 tabl.
Lek na receptę:
nie

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Polecane

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep (znajdujący się pod adresem aptekazdrojowa.pl) przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. adres IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

Wyrażam zgodę na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, w tym z plików cookies, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE "SZANSA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Niezależnie od tego, masz również prawo odmówić wyrażenia zgody na korzystanie w Internecie ze wspomnianych wyżej technologii, dostępu do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywania oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE "SZANSA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). W tym celu kliknij: „ NIE WYRAŻAM ZGODY ” bądź dokonaj zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej, z której aktualnie korzystasz (w zakresie plików cookies). Więcej informacji dowiesz się ze strony Polityka prywatności i cookies.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel